דרמה, קלטות טראמפ החדשות מהוות סוף מירוץ עבור אי"ל הנדל"ן?

מה שלא עשו ששה עשר מתמודדים במפלגה הרפובליקנית, נשיא מקסיקו, מפקדים בנאט"ו, הנשיא אובמה, ואפילו האפיפיור, הצליח עיתונאי שאפתן מהוושינגטון פוסט בשם ג'ון פרנהולד. טראמפ כבר לא יצא מזה ואנו עדים למכה הניצחת הקשה ביותר בתולדות הפוליטיקה העולמית. חיסול ממוקד חלק ונקי, זה יהיה מכוער מעכשיו, הפוליטיקלי קורקט ילבש מקומו שוב ביציע הכבוד. טראמפ הובס על ידי עצמו, התנהלותו, הטמפרמנט שלו שטראמפ כה אוהב להתגאות בו, הוא שניצח על המכה הניצחת.

 

וושינגטון פוסט פרסמו כנראה את הידיעה המרכזית במירוץ לבית הלבן. זהו ערב משנה משחק. השמיני לאוקטובר, יכנס להיסטוריה, כקו פרשת המים, מחר לא יהיה היום.

הוושינגטון פוסט פרסמו הקלטה אותה הם קיבלו מרשת גבלים שאירחה ב-2005 את דונלד טראמפ למופע אורח באופרת סבון. לאחר שבועות של הקלטות שנחשפות מדי יום, ההקלטה המדוברת שברה את השולחן. העימות הצפוי בראשון כבר מוטל בספק כאשר סימני שאלה עולים בדבר המשך קמפיין טראמפ.

 

כחלק מבקרת הנזקים במטה טראמפ, טראמפ פרסם התנצלות כללית אם מישהו נפגע מהערותיו. במטה טראמפ מכנים את האירוע כהוריקן. בתוך הקמפיין כבר מדברים על כך שטראמפ לכל הפחות ייאלץ לפרסם התנצלות מפורשת. לגבי טראמפ עצמו, הדיווחים הם שהוא מאוד שקט  מאז החשיפה הנוכחית.   

 

ההנהגה הרפובליקנית מתחילה לבצע חישוב מחדש. ראוי לציין כי ההצבעות כבר החלו. פול ראיין מבטל הערב כנס בחירות משותף שתוכנן לו עם טראמפ למחר בוויסקונסין. מיטש מקונל קורא לטראמפ לפרסם התנצלות כלפי העם האמריקאי. בmsnbc מגדירים את טראמפ כעבריין מין.

 

 

 

 

טד קרוז, מיט רומני, ג'ון מקיין וג'ב בוש פרסמו גינויים חמורים לדברי טראמפ, וג'ון האנטסמן קרא לטראמפ הערב לפרוש מהמירוץ. הימים הקרובים קריטיים, קשה לדמיין את המשך האירועים, אך ניכר שאנו עדים כנראה לאירוע השיא של המערכה הנוכחית.

במטה קלינטון אפשרי שמתפתחת אווירה של אופוריה. זה הציוץ שהילרי צייצה מיד עם החשיפה: 

ומאז היא ממשיכה

זוהי הפתעת אוקטובר הגדולה ביותר אי פעם במירוץ לבית הלבן. לפי הדיווחים מהרשתות אנו צפויים לחשיפת קלטות נוספות ככל שימשיך המירוץ . טראמפ הודיע שהוא דוחה את אירועי מחר לצורך הערכות לעימות הצפוי להתקיים בראשון בלילה. התקשורת האמריקאית מפרסמת ציוצים של טראמפ מהעבר בהם הוא מגנה בחריפות עברייני מין כגון אנטוני ווינר ועוד. כמו כן, גוברת הקריאה במפלגה הרפובליקנית להציב את מייק פנס, להלן, המועמד לסגנות, בכרטיס הראשי. 

 

 

במפלגה הרפובליקנית ככל שהשעות חולפות מתחילים להערך לתרחיש שבו דונלד טראמפ יודיע על פרישה מהמירוץ. העימות בראשון הולך ומקבל נופך היסטורי. יש שמייעצים לגברת קלינטון להמנע ממלחוץ את ידיו של טראמפ בעימות במידה ואכן יתקיים. תרשמו לעצמכם העימות בראשון הולך ומתהווה כמגה אירוע של הפוליטיקה העולמית בעת המודרנית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים